News

Cher Lloyd - Bind Your Love (Audio)

4. května 2014 v 18:17 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen
Jako další píseň v audio verzi tu mám Bind Your Love! Pokud třeba sledujete Cher nebo tento blog, tak jistě víte, že už jí představila minulý rok na svém I Wish turné, takže se dalo čekat, jak bude písnička znít. Moc se mi líbí. Je v úžasném tempu, chytlavá a má vážně úžasný text. ♥ Jak se líbí Vám? :)

Cher Lloyd - Pieces Of Cher - Part 2

4. května 2014 v 17:35 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen
Včera jsem vám přidávala první část dokumentu 'Pieces Of Cher' a teď tu pro vás mám už druhou část! ♥ Tato je trošku kratší, ale i tak je úžasná a Cher tam hlavně mluví o tom, jak už se nebojí říkat svůj názor na různé věci nebo při zkouškách a nahrávání ve studiu. Také tam říká, že bychom jí měli slyšet každý den, jak je sprostá, ale je prostě taková a nebude se měnit jen kvůli tomu, jaký mají lidé názor. ♥

Cher Lloyd - Pieces Of Cher - Part 1

3. května 2014 v 20:21 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen
Určitě jste to mnozí už viděli, ale já to chci mít i tady na blogu a rozhodně by byla škoda toto nepřidat. Jak už víte, Cher vydává dokument, který je rozdělen do čtyř částí a já tu pro Vás mám první část dokumentu - Pieces Of Cher! Mluví tam opravdu o dost věcech, například o své budoucnosti, pak tam jsou záběry ze zákulisí, jak se podepisuje fanouškům, také mluví o svém albu a představuje své členy jejího týmu (kapely). Opravdu zbožňuju taková videa a to jakým způsobem Cher mluví je opravdu úžasné. Vždyť jí je teprve 20 let a na to, jak mluví, je to opravdu neuvěřitelné. Ve videu jí to moc sluší, ty rovné vlasy se mi neskutečně líbí. ♥

Cher Lloyd - Human (Audio)

3. května 2014 v 17:02 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen
Jako další píseň, která vyšla i s dalším dílečkem coveru alba, je - Human! Tato písnička mě uchvátila asi nejvíc z těch všech, které zatím vyšly. Moc se mi líbí a je to naprosto dokonalý text. ♥ Posuďte sami. :)

Cher Lloyd - Dirty Love (Audio)

18. dubna 2014 v 11:06 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen
S dvoutýdenním zpožděním jsem tu s novinkami, které mi to chybí (a že jich je fakt hodně). Mám opravdu co dělat, takže to bude nejspíš chvíli trvat a navíc toho mám dost do školy. Tak doufám, že se na mě nezlobíte.
Teď tu mám audio pro písnčku Dirty Love! Písnička je opravdu veselá a v rychlém tempu, ale musím říct, že Sirens se mi líbí víc. Jak se písnička líbí Vám? :)

Další informace o albu!

18. března 2014 v 19:21 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen
Mám tu celkem dost informací ohledně nového alba "Sorry I'm Late"!


Zde je seznam písniček, které by měly být na albu. Zatím ještě není známo, jestli třeba nebude Deluxe verze, kde by bylo více songů, každopádně už jsme mohli slyšet Bind Your Love, I Wish, Sirens, Dirty Love, Sweet Despair a Goodnight.
___________________________________________________________________________________________

1. Just Be Mine (3:15)
2. Bind Your Love (3:36)
3. I Wish (3:32)
4. Sirens (3:55)
5. Dirty Love (3:18)
6. Human (3:29)
7. Sweet Despair (3:17)
8. Killin' It (2:54; explict)
9. Goodnight (3:25)
10. M.F.P.O.T.Y (3:16; explict)
11. Alone With Me (3:18)

___________________________________________________________________________________________

Také tu mám oficiální datumy vydání Sorry I'm Late. Můžete si všimnout, že u nás bude album k dostání zřejmě o den dříve! Další datumy by měly být postupně zveřejněny.

○ 26. května - EVROPA (kromě Velké Británie)
○ 27. května - SEVERNÍ AMERIKA
○ 20. června - IRSKO

Sirens is on VEVO!

18. března 2014 v 15:38 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen
Písnička "Sirens" byla nahrána i na oficiální VEVO kanál. :) V celém článku je i anglický text, kdyby měl někdo zájem.

Program s albem

16. března 2014 v 14:54 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen
Dnes jsem vám přidávála článek s prvním dílem coveru. Nakonec to není cover jen pro singl "Sirens", ale pro celé album a vždy se v rohu objeví název nové písničky! V neděli, každé dva týdny po zveřejnění dalšího dílku se v pondělí objeví písnička na iTunes. Tady jsou datumy, kdy mají vyjít další části:

30. března - kousek č. 2
13. dubna - kousek č. 3
27. dubna - kousek č. 4
11. května - kousek č. 5
25. května - kousek č. 6

Rozhovor pro časopis ELLE!

16. března 2014 v 12:39 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen
Byl zveřejněn nový rozhovor pro časopis ELLE, tak jsem vám ho přeložila. Dalo to docela dost práce, takže prosím o nekopírování. :)
Je to už dlouho, co jste naposled vydala album. Musíte být nadšená, že konečně vydáváte nové?
○ Mám pocit, že jsem čekala příliš dlouho. Jsem v této fázi, že už je opravdu potřeba, aby vyšlo. Jsem na místě, kde si říkám jako: "OK, je konec s čekáním. Moji fanoušci jsou taky unavení s čekáním." Přála bych si, aby to vyšlo hned zítra. A mám pocit, že toto album jsem naprosto já. Neříkám, že moje předchozí album jsem nebyla já, byly to kousky mě. Ale neměla jsem nad tím tolik kontroly. Nad tímto albem jsem měla kontrolu na sto procent: Vybrala jsem si seznam skladeb a zvolila jsem si, s kým chci pracovat. Takže to je pro mě obrovský krok.

Váš nový singl, tyčící se balada "Sirens" odráží vaší větší zralost a vývoj, jako umělkyni.
○ Vystihuje mě to. Mám pocit, že to ukazuje umělce, který opravdu jsem. Čekala jsem tak dlouho na takový song, jako je právě tento. To mi dává obrovskou příležitost ukázat lidem, že umím zpívat. Nejsem zvyklá zpívat balady, dělala jsem to na začátku. Takže je to hezké, že se to vrací zpátky. A je hezké mít song se spoustou smyslů narozdíl od předchozích singlů, kde to všechno bylo trošku jako žvýkačka a trochu dětinské. Teď se snažím být mnohem vyspělejší a ukázat to jemnější stranu mě.

Slyšel jsem, že jste vzala mnohem více do svých rukou toto album, než v minulosti.
○ Tým, se kterým jsem pracovala, byl úžasný, ale mám pocit, že se někdy musím odrazit a říct: "Vážím si, že to tak cítíš s touto písní, ale já to takhle nechci. Tuhle písničku miluju a chci, aby to bylo na mém seznamu, protože mám pocit, že se to fanouškům bude líbit." Vím, že moji fanoušci jsou lepčí než kdokoliv jiný na světě a vím, co chtějí a potřebují ode mě. A mám pocit, že nikdo jiný opravdu nechápe mě, tak jako oni. A to je důvod, proč mám kontrolu sto procent. Jsem velmi šťastná, že jsem to tak dokázala udělat.

Kdy se váš impuls plně uchopil vlastní tvůrčí vládě?
Myslím, že každý roste. Pro mě to je masivní krok, tak jako v mém životě. Bez ohledu mé hudby, jsem se změnila i jako člověk. Nedávno jsem šla na turné a zpívala jsem všechny mé staré písně. A když jsem byla na pódiu, zjistila jsem, že to není úplně ono. Něco tam chybělo. A to byl ten okamžik, kdy jsem cítila, že opravdu potřebuju nový materiál. Chtěla jsem zpívat něco nového, protože jsem to já. Není to proto, že bych neměla ráda své staré písně. Jen je to jiné, když mám jiný pohled na život a mám různé zkušenosti.

Dosáhla jste masivní slávy ve Velké Británii. V Americe to bylo trochu pomalejší.
○ Dala jsem se tolik do soustředění dobýt USA a snažila jsem se dělat vše tady. Je o opravdu těžké. Je tu spousta lidí, kteří říkají: "Udělá to? Nebo ne? Byla tam dlouho, dávají se věci do pohybu?" A v tom je to pro mě mnohem těžší.

Jsem ráda, že i když existujé značné míry v místní oblasti, dokázala jste pracovat i s rappery.
○ Je to pro mě velký kontrast mezi rytmem popu a rytmem v rapu. Jsou to dva zcela odlišné světy. A myslím, že to bylo něco, co bylo opravdu zajímavé. K rapu jsem se dostala v mém časném mladém věku a byla jsem na všech webových stránkách, abych si zjistila různé věci. A byl to můj koníček na chvíli, byla to opravdu zábava. Šla jsem do školy a ptala se lidí, jestli nají tuto písničku a jejich odpověd byla: "Ne, neznám." A trochu se cítím dobře. Poslouchala jsem všechny úžasné skladby a úžasné umělce, když nikdo jiný netušil, kdo to byl.

Přesněji řečeno, jaký pocit jste měla, že T.I. byl správný rapper pro singl "I Wish"?
○ Má úžasnou představivost a hodně zkušeností. Dělá to mnoho let. Opravdu jsem cítila, že by se mohl přidat k písni. Je to velmi obtížné vybrat uměle, protože nevíte, zda se chystá přidat nebo odebrat z písně. Druhá věc je, že nechcete, aby ste se dostali do situace, kde se zeptáte někoho aby něco pro vás udělal a pak se vám nelíbí, že tam zpívá. To potom hoří most.

Byla jste častým terčem kritiky médií. Jak jste se s tím naučila vyrovnávat?
○ Je to velmi obtížné, ale jedna věc, musela jsem se to naučit a myslím, že je to teprve nedávno, že jsem opravdu pochopila, že nemůžu mít kontrolu nad myšlenkami každého z nás. A nikdy nebudu moc dát vše do spánku. Každý nemůže pochopit, co dělám nebo někoho jako jsem já. Ale to nejlepší, co jsem udělala, je že jsem se přes to dostala a mám plnou koncerntraci a zůstávám přesně kým jsem. Jen proto, že někdo nemá rád určitou věc, neznamená, že to musím měnit. A nebudu.

Cher Lloyd - Sirens (Audio)

15. března 2014 v 11:46 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen
Jak jsem slibovala včera, mám tady konečně studiovou verzi singlu "Sirens", kterou sama nahrála Cher na svůj osobní channel na YT. Nechci se opakovat a říkat, jak je píšnička dokonalá. Cher chtěla v této písni ukázat, že dokáže zpívat balady. Je to naprosto dokonalá písnička a už se nemůžu dočkat nového alba. Jak se líbí Vám? ♥


Vote - Radio Disney Awards!

12. března 2014 v 12:00 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen
27. dubna se konají Radio Disney Awards a Cher je nominovaná v kategorii "Nejchytlavější nový song" s písničkou I Wish! Je to skvělé a troufám si říct, že konkurence není až tak silná, takže by to Cher mohla vyhrát, což by bylo super. ♥ Doufám, že jí hlasem podpoříte. Můžete hlasovat nonstop, kolikrát chcete. :) Doufám, že se Cher akce zúčastní, aby byly i nějaké fotky. ♥

HLASUJ ZDE


Nová úvodní fotka na Facebooku!

9. března 2014 v 11:41 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen
Cher si včera změnila úvodní fotku na Facebooku v duchu nového singlu "Sirens", který má vyjít 14. března, což je už tento týden v pátek! Také se tu píše, že album vyjde v USA a Kanadě 27. května a celosvětové datum bude brzy potvrzeno. :) Kdo se nemůže dočkat? ♥


Informace o Sorry I'm Late!

8. března 2014 v 18:04 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen
• VE SPOJENÍ S MTV UMĚLCI ("KOUSKY CHER") BUDOU VYDÁNY EXKLUZIVNÍ VIDEA, VIDEA ZE ZÁKULISÍ A NIKDY NEVIDĚNÉ SCÉNY!

• ALBUM BUDE MOŽNÉ PŘED-OBJEDNAT 17. BŘEZNA - CELÉ ALBUM VYJDE 27. KVĚTNA!

• NOVÝ SINGL "SIRENS" BUDE MÍT PREMIÉRU V RÁDIU SIRIUSXM 14. BŘEZNA!

__________________________________________________________________________________________
NEW YORK, 5. března 2014 - Multi-platinová, britská zpěvačka/textařka, Cher Lloyd posiluje své fanoušky tím, že uslyší všechny songy z alba Sorry I'm Late, 27. května na Epic Records. Cher učinila rozhodnutí, že hudbu vezme do svých rukou. Tento monumentální okamžik je poprvé v historii, že umělec nechá fanoušky, aby pomohly s vydáním alba.

Jeden šťastný fanoušek bude mít možnost odhalit novou píseň a odemknout kus nového alba přes jeho/její sociální síť. Krátce po tom mohou na MTV.com fanoušci přidat své vlastní video jakou součást týdenní soutěže. Vítěné video bude následně zveřejněno na oficiálních MTV stránkách. Kromě toho bude každý z výherců bude mít také možnos zúčastnit se exkluzivní show živě z New Yorku v den vydání alba!

Navíc další singl "Sirens" bude na satelitním rádiu 14. března. SiriusHM HITS 1 bude jako první hrát nový singl Cher, který budou pouštět v půběhu 24 hodin každou hodinu! Pokud si fanoušci před-objednají album 17. března, získají zdarma singl "Sirens".

Cher Lloyd nedávno pozvala posluchače hlouběji do jejího světa, díky 4-dílnému seriálu s názvem "Kousky Cher", který bude představen na stránkách cherlloyd.com. Čtyři týdny před tím, než vyjde celé album.

Cher je líto, že je to pozdě, ale bude to stát za to!
__________________________________________________________________________________________
NEKOPÍROVAT!

Cher bude vystupovat na Isle Of Wight Festival 2014!

6. března 2014 v 17:57 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen
Cher bude vystupovat na festivale 'Isle OF Wight', který se koná od 12.-15. června (Cher bude vystupovat14. 6.). Už teď se těším, co zazpívá (z nového alba) a hlavně na fotky. ♥ Datum samozřejmě uvidíte i v menu. :)

"Sorry I'm Late" nejvíce očekáváné album roku 2014

15. prosince 2013 v 12:52 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen

Britský stránka PopJustice.com udělala seznam 106 nejvíce očekávaných alb v roce 2014 a další album Cher je mezi nimi.

"Přemýšleli jsme trochu o tomto albu za poslední dva týdny a myslíme si, že album může obsahovat jeden ze tří nejlepších singlů roku 2014. Zbytek alba může být úspěšné všude, samozřejmě, ale představte si, jak se Cher Lloyd může stát slavnější po tomto albu?"
 
 

Reklama