Cher’s US Journal: Day 1

4. května 2012 v 15:35 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen
Cher přidává na svůj blogspot popis své cesty v Americe. Myslím, že je to vážně úžasné! :) Toto je den 1., prosím o nekopírování!
_________________________________

"Hej!. Tak jsem přijela do New Yorku včera večer. Byla to dlouhá cesta, ale konečně jsem tady .. a vše, co mohu říct je, WOW! Ahoj Big Apple! Dnes byla taková legrace dostat se do téhle houpačky. (Eeeeek!) Myslím, že se nestává každý den, kdy můžete říci, že se probouzíte v New Yorku, děláte rozhovory na předních amerických časopisů ... Dnes byl právě váš průměrný den .... J-14 časopis, Twist, M, Elle a Teeeeeeeeen Vooooggguuuueee! Já & Teen Vogue, jak vzrušující, že!?
No a samozřejmě New York odpovídá jídlu! Miluji jídlo .. ale řekněme, že nejsem příliš odvážná! Snažím se ale ... opravdu jsem! Tak dlouho, jak mám své žetony na boku .. pak jsem si zkusila něco nového. Tak, podívejte se na tuto krásnou restauraci, kde jsme jedli:

imagebam.com
Jsem se pokusila o 4 sýry ravioli (ale nedostala jsem se s nimi příliš daleko!) A hranolky ... samozřejmě, ale chtěla jsem přidat na dobrodružství, a přidala jsem tam olej lanýžový .. (to je nové!). Dokonce jsem se pokusila o salát, až jsem zjistila, že v něm mám grapefruit! EEEWWWWW!!
Tak jako tak, po tom všem jsem pobíhala, nastupují nová dobrodružství nových potravin, pak jsme šli zpět do hotelu na část běžných čipů a mléčný koktejl! Pak jsem nastartovala zkoušku několik akustických skladeb, abych se připravila na MTV zítra!

imagebam.com

Přidám něco víc z druhého dne po mé cestě v Americe!
Zatím je to dobré! Volná zábava začíná ... a teď musím spát!
Noční Brats ... zůstaňte naladěni na zítra ;-) x "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blog?

Ano 59.8% (229)
Ne 40.2% (154)

Komentáře

1 Vanessa Vanessa | Web | 4. května 2012 v 16:41 | Reagovat

dokonalé fotky;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama