Cher’s U.S. Journal: Day 3

7. května 2012 v 11:10 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen
Mám tu pro vás den 3. Prosím nekopírovat, docela dává práci to vše překládat, i když tam jsou občas nějaké chyby. :)
________________________________________

To byl den! Nemůžu uvěřit že je už pátek, jak šílený, že? Tak jsem vás opustila včera večer před večeří. Abych byla upřímná, chtěla bych říct, že jsem blouznila v Time Square nebo tak něco ... ale .. lhala bych. Byla jsem zabalená v útulné posteli a dívala se na dobrou americkou televizi. To byl start dne, který jsem chtěla začít spánkem pro svou krásu.
Den, kdy jsem odstartovala svůj první rozhovor VŮBEC! ÚŽASNÉ! Kluci na Sirius byli skvělí. Povídali jsme si a zahráli si pár akustických písní a potom jsem se podepisovala na zeď slavných! byla jsem trochu nervózní, než jsem dělala rozhovor, byla to obrovská dohoda .. Mám na mysli rozhlasové stanice po celých Spojených státech (aagghhh vzrušující, ale děsivé!), takže jsem opravdu vděčná, že tu byly všechny tyto stoupenci a cítím se tak pohodlně.

Rozhovor číslo dvě byl nový programdne. Byla to úplně jiná atmosféra, něco jako hlouboký pohled do mého alba a mé myšlenky a pocity za ním. Cítila jsem se trochu, jako bych byl na biografickém kanálu! Ne že bych na biografii u kanálu při 18 lety, ale hej to byl moment v mé hlavě!
Pak jsme měli oběd na programu. Díky bohu! Chtěl jsem čipsy! (samozřejmě!) nebo hranolky bych měla říkat, tak se přestanou na mě divně dívat , když jsem se zeptala. Hranolky - ne hranolky, hranolky. Co si myslíte, že jsem měla s mými Hasičskými hranolky?? Zelenina a salát! .... Ne srandai! Jako by!! Měla jsem bramborovou kaší, která byla završena na starý dobrý Shepherdský koláč! (Jedla bych maso, pokud nebyly od něj!) Takže po hlavním jídlu "Hasičské hranolky" a bramborovou kaší jsem opravdu chtěla čokoládový dort nebo koláč bannofee ... ale neměli. Tak jsem rezignovala. Nakrmena a napita (dobrý.. Coca cola)Zábava plná zasedání nepředvídatelný otázek. Měli jsme právo se smát!


Co opravdu chci říct, byl skutečným vrcholem mého dne. Náš řidič Vladamir z Ukrajiny. Co legenda! Nikdy jsem se tak nezasmála. Nejenže neví, jedeme, ale rozhovory s ním byly k popukání.! Jen pro představu, když jsme se ho zeptal, jestli ví, kdo je Rihanna, řekl: "Je to restaurace?" Hahahah! Pak vytáhne svůj americký občanský průkaz, kde je on a získal jméno "James Bond"! Doslova jsem ho přemluvila, aby nás vozil každý den! Superstar!

Také můj americký tým mě učil místní jazyk a já jsem je učila některé z nejlepších slangu ve Velké Británii. Změnilo to probíhající vtip, takže budu dělat seznam všech překladů, vtipné, takže můžete vidět, jak to bylo legrační! To nás vede k pozorování Katherine Tate v autě, takže jsme v podstatě strávili celý den hledá a říká "Mám bovered"! které teď nemůžu dostat ven z hlavy! Američané dělají Cockney - klasika!! Možná byste tam měli být, ale upřímně to bylo správné popukání!

Věta dne, kterou jsem se dozvěděla:
"Mohu bum a stoge? Znamená "Mohu mít popelník na vlastní cigarety?" Opravdu?!?!?!

Každopádně ... jsem připravena na úvodní linky 180 rozhlasových stanic, takže teď se budu vracet do hotelu se svým Starbucks frappacino a dostanu se do mé pohodlné teplákové soupravy!

Uvidíme zítra ;-) xxx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blog?

Ano 59.8% (229)
Ne 40.2% (154)

Komentáře

1 Vanessa Vanessa | Web | 7. května 2012 v 14:15 | Reagovat

je tak dokonalá:))

2 Hutchersonová Hutchersonová | Web | 7. května 2012 v 15:38 | Reagovat

děkuju mooc ! :) taky máš úžasný blog;)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama