Cher’s U.S. Journal: Day 2

5. května 2012 v 13:29 | Cher Lloyd ™|Posted By : Kristen
Je tu další "deníček" z cesty! :) Opět prosím o nekopírování!
______________________________

Nejprve byl rozhovor pro Nylon on-line TV / časopis. Jak zajímavé místo! Z jejich kanceláře jsem viděla psa (nádherná malá shar pei s límečkem od Louise Vuittona!) na oblečení a živé přehlídky.

imagebam.com
Po vyplnění o mém životě, lásky k hudebním legendám (Dolly Partonová a Britney, abych byla přesná) a využívat své kuchařské dovednosti (Doritos, fazole a sýr v mikrovlnce), byla jsem svěděná přemýšlet o módě. Chci tím říct, že jsem byla obklopena skvělou hudbou, módní časopis v srdci Soho, den 2. v New Yorku a já jsem ještě nebyla nakupovat! Bylo to, jako bych zhřešila, dopustila se nějaké trestné činnosti, nebo tak něco! Měla jsem hektický rozvrh přede mnou, takže není moc času nazbyt, musela jsem vymyslet způsob, jak se dostat k nakupování! Pohodlné mé boty byly na zabíití, takže to byla moje dokonalá výmluva. Nemohla jsem pokračovat v den blistrem bolesti .... Jen jsem musela najít nový pár! Takže pryč, to bylo nastaveno pro mé poslání. Prosila jsem, aby auto zastavilo. Tam to bylo tak, že vize čisté blaženosti, byla moje pravá láska. Top Shop! Vím, že je to lokální ve Velké Británii, ale je to jiné v jiné zemi, proto je to více vzrušující. Je to tak trochu totéž, jako když váš oblíbený film, máte na DVD a mohla jsi sledovat, kdykoli budetš chtít a ne čekat, než bude v televizi. Cítíte povinnost se dívat na to! Tak samozřejmě, být loajální Brit, že jsem zaplatila poplatky!

imagebam.com
Pohodlný pár černých klínů (a možná pár dalších kousků!), později jsem dostala chuť k jídlu, takže to bylo, šla jsem na oběd v módní obci. Jen jsem doufala, že by to bude normální jídlo .... Měla jsem dost trauma s nohama dnes jsem jen potřebovala nějaký dobrý grub. Ryby a hranolky se sklenkou ledové koksu. Mmmmmnnnn. Myslím, že to neporazí mé Dorito, ale pro nóbl ryby a hranolky je to zatraceně dobrý! Jen palivo bylo potřebné pro MTV, které bylo další na pořadu dne.
Jak jsme zastavili na bzučení Time Square, šela jsem do televize a hádejte, co pro mě udělali? Moje vlastní koláče! Cher Lloyd a její mini koláče .. jak cool je to?!? Zpívala jsem několik akustických písní vedle kytary a do místnosti magnáty médií a pak to bylo mimo mé poslední výzvy dne - Bullet časopis.

imagebam.com

Tak tady to máte, další zábavný náročný den! Jsem připravena na jídlo číslo 3, takže teď nejím, a pak chytit časný večer abych byla připravena pro svůj dobrodružný 3. den! Tak vás miluju a nechám vás si vyplnit mou večeři a den 3 zítra!
Spousta lásky Brats ;-) xxx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blog?

Ano 59.9% (229)
Ne 40.1% (153)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama